Publikohet foto e rrallë, si dukej Jozefina Topalli pas marshimit në vitin 1997

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:08 05-06-2017 Publikohet foto e rrallë, si dukej Jozefina Topalli pas marshimit në vitin 1997

Një foto e rrallë e deputetes së PD-së, Jozefina Topallit po qarkullon orët e fundit në rrjetet sociale.

Kjo foto, ku Topalli shfaqet në vitin 1997 bashkë me fëmijët e saj të vegjël në atë kohë dhe gratë demokrate në Shkodër dhe është publikuar nga fotografja e njohur në Shkodër, Vjollca Tafili.

Mësohet se foto është realizuar para universitetit “Luigj Gurakuqi” pas nje marshimi me gratë Demokrate të Shkodrës.

“Një nga fotot e vitit 1997 mbas një marshimi procession me gratë demokrate shkodrane. Zonja e hekurt Jozefina Topalli me fëmijët Megi Topalli e Genari i vogël. Unë Vjollca Tafili foto”, shkruan Tafili. 

 

18928555_307832392976049_1937385546_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007472038269043
array(1) { ["section"]=> string(84) "publikohet-foto-e-rralle-si-dukej-jozefina-topalli-pas-marshimit-ne-vitin-1997-81275" }