Publikohet fotoja e Bashës kur ishte student në Hollandë... me syze, këmishë vishnje, pantallona të bardha e xhaketë të zezë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:54 17-06-2017 Publikohet fotoja e Bashës kur ishte student në Hollandë... me syze, këmishë vishnje, pantallona të bardha e xhaketë të zezë

Kjo foto e Lulzim Bashës publikuar mbrëmë në “Zonë e Lirë” të Arian Çanit është komentuar masivisht.

Fotoja është shkrepur në kohën kur Basha ishte student në Hollandë, me syze, këmishë ngjyrë vishnje, pantallona të bardha, xhaketë të zezë dhe dorën në biçikletë.

Çani e krahasoi me aktorin hollivudian Top Cruise ndërsa në celularin Çanit erdhën qindra mesazhe lidhur me biçikletën që kishte kryedemokrati asokohe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021466970443726
array(1) { ["section"]=> string(125) "publikohet-fotoja-e-bashes-kur-ishte-student-ne-hollande-me-syze-kemishe-vishnje-pantallona-te-bardha-e-xhakete-te-zeze-82837" }