Publikohet FOTOJA, kush është ish-Shefi i Krimeve që drekonte me Habilajn (EMRI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:00 18-10-2017 Publikohet FOTOJA, kush është ish-Shefi i Krimeve që drekonte me Habilajn (EMRI)

“Ky që kam vizatuar me të bardha është Sokol Bode, ish-oficer krimesh dhe tani tek përgjimet në Shkodër.

Ka qenë me sa di unë në Vlorë shef Krimesh”, kështu i shkruan një qytetar Berishës i cili publikon foton e Moisi Habilajt duke drekuar me ish-shefin e policisë kufitare në Dhërmi.

POSTIMI I BERISHËS:

Ne narkoshtetin e Norieges, narkobandat kane kumbaret e tyre ne pergjimet e policise. Ato na pergjojne ne. Ky eshte narkoshteti! Vetem rrezimi i Norieges dhe narkoshtetit te tij eshte zgjidhja e vetme!


Ja se cfare shkruan qytetari dixhital! sb

aaa.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U tërhoq nga politika direkt pas zgjedhjeve, shikoni me s’e po merret tani Gjergji Bojaxhi (FOTO)
“Opozita? Më tregoni ku e ka varrin t’i çoj një Lule! Fale Mona!”, gazetari ironizon keq takimin e bujshëm »
Article Logic
Execution time: 0.0042350292205811
array(1) { ["section"]=> string(83) "publikohet-fotoja-kush-eshte-ish-shefi-i-krimeve-qe-drekonte-me-habilajn-emri-96322" }