Publikohet kënga e re e Genc Prelvukajt dhe Eni Koçit (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:03 14-10-2017 Publikohet kënga e re e Genc  Prelvukajt dhe Eni Koçit (VIDEO)

“Vetëm ti” është bashkëpunimi më i ri i Genc Prelvukajt dhe Eni Koçit.

Këngëtarët kanë vendosur të publikojnë projektin e tyre të ri.

Bashkëpunimi i këngëtarëve vjen tre muaj pas këngës pas projektit të tyre të parë me Greta Koçin.

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kaq seksi e provokuese Lori Hoxhën s’e keni parë... (FOTOT)
Sherri në “DWM”, reagon për herë të parë bashkëshortja e Robert Aliajt, ka dy fjalë për Fiori Dardhën »
Article Logic
Execution time: 0.024778127670288
array(1) { ["section"]=> string(65) "publikohet-kenga-e-re-e-genc-prelvukajt-dhe-eni-kocit-video-95889" }