Publikohet kënga e re e Noizy-t, pjesë e albumit “Zincity” (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:50 01-04-2016

Reperi Noizy ka publikuar pak minuta më parë këngën e tij më të re. “Grande” titullohet kënga dhe është pjesë e albumit të ri “Zincity”.

Videoklipi është xhiruar në Tiranë dhe kryesisht në sheshin “Nënë Tereza”. Pjesë e tij janë pjesëtarët e grupit "OTR" si dhe këngëtaret Çiljeta dhe Enca.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028074026107788
array(1) { ["section"]=> string(67) "publikohet-kenga-e-re-e-noizy-t-pjese-e-albumit-zincity-video-36620" }