Publikohet spoti elektoral i Gjergj Bojaxhi (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 16:12 11-06-2015

Kandidati i pavarur i Tiranës Gjergj Bojaxhi ka publikuar spotin e tij elektoral, i cili duket të jetë krejt ndyshe nga ai i kandidatëve të tjerë .

Përmes animacioneve Bojaxhi i fton qytetarët e Tiranës të votojnë ndryshe teksa tregon, gjithnjë përmes animimit , se vota për Veliajn dhe Kosovën nënkupton betonizim që ngrihet e lartësohet  gjithnjë e më shumë mbi Tiranën.

“Gjergj Bojaxhi për qytetarët jo kryetarët  “, është mesazhi përmbyllës i spotit elektoral të kandidatit të pavarur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tensione në Kuvend, Mediu dhe Bitri rrezikojnë të përplasen fizikisht, ndërpriten pamjet
Meta zbret në foltoren e Kuvendit: Do t'i japim fund maskaradës së shpifjeve, tensionet në sallë të panevojshme »
Article Logic
Execution time: 0.035295963287354
array(1) { ["section"]=> string(55) "publikohet-spoti-elektoral-i-gjergj-bojaxhi-video-13303" }