Publikohet traileri i filmit shqiptar “Dashuria e Bjeshkëve të Nemura 3”, Aurela Hoxha shfaqet me skena të nxehta (Video)

Publikuar tek: kulture-art, më 16:45 12-01-2017

Ka kaluar vetëm një ditë nga publikimi i trailerit të filmit shqiptar “Dashuria e Bjeshkëve të Nemura 3” dhe interesi për të ka qenë mjaft i madh, pasi është klikuar me mijëra herë.

Filmi ka filluar xhirimet prej kohësh dhe siç duket tashë gjithçka është gati dhe premiera e tij do të jetë këtë javë.

Në film luajnë aktorë si Aurela Hoxha, Diellza Kolgeci, Florian Agalliu, Çun Laçi, etj.

Modelja e njohur Aurela Hoxha shfaqet mjaft sensuale në trajlerin e filmit i cili paralajmëron të papritura.

aurela_hoxha44.jpg

aurela_hoxha5.jpg

aurela_ho6.jpg

aurela_ho5.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Buja me televizorin e vjetër të Robert Ndrenikës, dikush i shkon sot në shtëpi dhe e befason (FOTOT NË BRENDËSI)
Lavdërimi i Zotit përmes JAZZ-it, Eda Zari me “Entropy” vjen tërësisht ndryshe për të gjithë »
Article Logic
Execution time: 0.017575025558472
array(1) { ["section"]=> string(122) "publikohet-traileri-i-filmit-shqiptar-dashuria-e-bjeshkeve-te-nemura-3-aurela-hoxha-shfaqet-me-skena-te-nxehta-video-65336" }