Publikohet video e ëmbël e Ajkës, dëgjoni reagimin e saj kur shikon 'Këngën Magjike'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:24 06-12-2018 Publikohet video e ëmbël e Ajkës, dëgjoni reagimin e saj kur shikon 'Këngën Magjike'

Disa muaj më parë aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë.

Ato sollën në jetë vogëlushen që e pagëzuan me emrin e veçantë Ajka.

Çifti ka preferuar që imazhi i Ajkës të qëndroj larg vëmëndjes së publikut dhe kohët e fundit nuk publikojnë asnjë detaj nga rritja e saj.

Megjithatë mbrëmjen e kaluar Xhensila ka publikuar një video ku dëgjohet zëri i  Ajkës.

Teksa këngëtarja po ndiqte natën e parë të festivalit “Kënga Magjike”, ajo postoi disa video në ‘Instastory’  ku shprehte mbështetjen për konkurrentët mirëpo videoja është ndërprerë nga zëri i ëmbël i Ajkës.

Ajo ka nisur të qajë gjë që ka bërë Xhensilën të qesh me vogëlushen.

’O jetë’ dëgjohet ti thotë këngëtarja Ajkës dhe më pas ka nisur sërish të këndojë këngën.

View this post on Instagram

Omg zeri i ajkes te dua @xhensilamyrtezaj

A post shared by xhensilamyrtezaj (@xhensilamyrtezaajjj) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy muaj pas lindjes, Ajola Xoxa publikon foton e ëmbël me të birin
Dasmë private në një ishull, Agnesa Vuthaj martohet në fshehtësi »
Article Logic
Execution time: 0.00502610206604
array(1) { ["section"]=> string(88) "publikohet-video-e-embel-e-ajkes-degjoni-reagimin-e-saj-kur-shikon-kengen-magjike-144155" }