Publikohet video e shpërthimit në aeroport, 4 persona u plagosën

Publikuar tek: bota, më 19:12 12-06-2016

Katër persona janë plagosur si pasojë e një shpërthimi në aeroportin e Shangait, pasditen e sotme.

Shpërthimi ndodhi në terminalin 2 të aeroportit, pasi një person ka përplasur një shishe, e cila dyshohet se ishte bombë molotov.

Si pasojë e shpërthimi ka mbetur i plagosur një udhëtar, si dhe ai që hodhi bombën. Nga hetimet paraprake, dyshohet se autori kishte për qëllim të dëmtonte veten me këtë shpërthim, gjithsesi hetimi i detajuar do të zbardhë shkaqet e plota. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019572973251343
array(1) { ["section"]=> string(69) "publikohet-video-e-shperthimit-ne-aeroport-4-persona-u-plagosen-43283" }