Publikohet video, Gjiko dhe Butrint Imeri sjellin këngë të re  

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:00 06-12-2018 Publikohet video, Gjiko dhe Butrint Imeri sjellin këngë të re  

Këngëtarët e njohurn Gjiko dhe Butrint Imeri do të sjellin një bashkëpunim me njëri-tjetrin.

Dyshja tashmë kanë gati këngën e tyre, të cilës nuk ia kanë konfirmuar titullin, por në një video të postuar kanë shkruar: "A jeni për bakllavë?"

Gjiko ka [ublikuar në Instagram një pjesë të këngës, e cila duket se do të jetë ritmike dhe shumë interesante.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

A jeni per bakllave? ? @butrint_official

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arilena Ara në jurinë e 'The Voice Kids', Olti Curri ka dy fjalë për t'i thënë (FOTO)
Dy projekte brenda pak ditëve, Hekuran Krasniqi publikon këngën e re (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.028581857681274
array(1) { ["section"]=> string(67) "publikohet-video-gjiko-dhe-butrint-imeri-sjellin-kenge-te-re-144140" }