Publikohet VIDEO: Shihni si policët godasin me gurë protestuesit

Publikuar tek: politike, më 13:27 01-04-2018 Publikohet VIDEO: Shihni si policët godasin me gurë protestuesit

Tym, flakë dhe dhunë. Kjo ishte panorama e protestës së ditës së djeshme për taksën në Rrugën e Kombit. 

Sakaq, vazhdojnë të publikohen pamje nga dhuna e ushtruar dhe konfrontimi fizik mes qytetarëve dhe protestuesve. Ish-kryeminstri Berisha ka publikuar një video në profilin e tij në facebook, ku shihet se si disa oficerë polciie godasin drejt turmës së qytetarëve. 

Aktualisht janë arrestuar 24 persona në Kukës për dhunën ndaj policisë.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tension dhe revoltë në komisariat, flasin deputetët: Janë dhënë 24 urdhër arreste të tjera, situata do përkeqësohet
Shpërthen Basha: Dënoj arrestimet në mes të natës, janë bërë për t’u hakmarrë (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.0049769878387451
array(1) { ["section"]=> string(70) "publikohet-video-shihni-si-policet-godasin-me-gure-protestuesit-115287" }