Publikohet video, vajza e presidentit Obama tymos hashash

Publikuar tek: bota, më 13:42 11-08-2016

Pas publikimit të videove ku vajza e madhe e Presidentit të SHBA-së, Malia Obamau shfaq duke kërcyer në një mënyrë që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, dëshmi të reja thonë se në të njëjtin festival ajo ka tymosur hashash.

Në një video të publikuar sot vihet re teksa Malia tymos.

Një adoleshent i cili ndodhej në të njëjtin festival ka dëshmuar se Malia ka pirë majuanë dhe se për këtë ka fakte.

Videot e publikuara nga festivali trazuan mjaft rrjetet sociale teksa Malia kërcente ‘twerk’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022748947143555
array(1) { ["section"]=> string(62) "publikohet-video-vajza-e-presidentit-obama-tymos-hashash-49431" }