Publikohet videoja e parë e bandës së dyshur për vjedhjen e Kim Kardashian në Paris

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:05 20-10-2016

Është publikuar videoja e parë e bandës së dyshuar për vjedhen e bizhuve me një vlerë prej miliona paund.

 CCTV ka publikuar videon e bandës së dyshuar për vjedhjen teksa kalojnë me biçikleta gjatë orëve të natës. Në video janë tre burra të veshur me xhaketa teksa lëvizin me biçikleta rreth orës 2:19 të natës.

Grabitësit i vodhën Kimit një unazë me vlerën e 4.5 milion dollarësh dhe një varëse me vlerën e 5.6 milion dollarësh. /Newsbomb.al/

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019639015197754
array(1) { ["section"]=> string(89) "publikohet-videoja-e-pare-e-bandes-se-dyshur-per-vjedhjen-e-kim-kardashian-ne-paris-56856" }