Publikohet videoja: "Elvis Roshi u premton njerëzve dhe u jep urdhëra e porosi drejtorëve të bashkisë”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:11 04-06-2017 Publikohet videoja:

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një video ku tregon se Elvis Roshi edhe pse nuk është më kryetar i Bashkisë së Kavajës, vazhdon të udhëheqë fushtën në këtë qytet.

Bashkangjitur videos Berisha ka publikuar edhe mesazhin e qytetarit i cili shkruan se filmimi është bërë në një aktivitet të PD në Kavajë.

Postimi i Berishës:

Trafikanti dhe perdhunuesi udheheq fushaten ne Kavaje!
Shikoni videon e qytetarit dixhital! sb

"Pershendetje doktor! Kjo eshte nje video nga nje aktivitet te PS ne Kavaje. Eshte ish-kryetari Roshi qe u premton njerezve sikur te ishte vete kandidat, u jep urdhera e porosi drejtoreve te bashkise. Anonim ju lutem".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023305892944336
array(1) { ["section"]=> string(105) "publikohet-videoja-elvis-roshi-u-premton-njerezve-dhe-u-jep-urdhera-e-porosi-drejtoreve-te-bashkise-81190" }