Publikohet videoklipi me skena “hot” i Kallashit dhe Xhesikës (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:44 29-04-2016 Publikohet videoklipi me skena “hot” i Kallashit dhe Xhesikës (Video)

Ka mbërritur më në fund në Youtube, videoklipi me skena të nxehta i këngës “Shoqe Bitch”, nga Kallashi dhe Xhesika.

Dy këngëtaret ishin angazhuar për një kohë të gjatë në xhirrimet e këtij videoklipi, ndërsa ashtu siç edhe kishin premtuar, është i mbushur me skena mjaft provokuese.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Juria e Eurovision, përcaktohen emrat e Shqipërisë
A u dogj “Kobra City” nga ekstremistët islamikë? Ja çfarë thotë Kallashi »
Article Logic
Execution time: 0.023298978805542
array(1) { ["section"]=> string(71) "publikohet-videoklipi-me-skena-hot-i-kallashit-dhe-xhesikes-video-39066" }