Publikoi foton me Ajola Xoxën e Kastro Zizon nën një përshkrim të turpshëm, komentuesit “masakrojnë” Lolitën. Shpërthen këngëtari, përfshihet edhe ish deputeti

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:47 01-12-2016 Publikoi foton me Ajola Xoxën e Kastro Zizon nën një përshkrim të turpshëm, komentuesit “masakrojnë” Lolitën.  Shpërthen këngëtari, përfshihet edhe ish deputeti

Faqja e njohur në Facebook, Lolita mbrëmë ka bërë një postim për të cilin është “masakruar” me komente nga përdoruesit e rrjetit.

Lolita ka publikuar një foto të Ajola Xoxës, bashkëshortes së Erion Veliajt me këngëtarin Kastro Zizo në kohën kur të dy ishin shumë të rinj e miq.

Deri këtu gjithçka është në rregull por ajo që i ka revoltuar dhe vetë mbështetësit e Lolitës është përshkrimi i fotos.

“Para se të na qepte gjyshja, na shqepte Kastro Zizo!” shkruan Lolita që ka bërë këngëtarin të reagojë menjëherë me një fjalor të papërmbajtur.

Në debat është përfshirë edhe deputeti Andis Harasani i cili i ka kërkuar të heqin foton dhe mos bëhen si ata që shajnë vetë përditë në faqe.

Për më tepër lexoni disa nga komentet.

amar.png

lol1.png

lol.png

ita.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022358894348145
array(1) { ["section"]=> string(160) "publikoi-foton-me-ajola-xoxen-e-kastro-zizon-nen-nje-pershkrim-te-turpshem-komentuesit-masakrojne-loliten-shperthen-kengetari-perfshihet-edhe-ish-deputeti-61224" }