Publikoi fotot e vrasësve, ZHDUKET gazetari që po hetonte vrasjen e Oliver Ivanoviç

Publikuar tek: rajon, më 12:43 14-06-2018 Publikoi fotot e vrasësve, ZHDUKET gazetari që po hetonte vrasjen e Oliver Ivanoviç Oliver Ivanovic dhe Stefan Cvetkovic

Stefan Cvetkoviç, gazetar nga Serbia, publikoi pak muaj më parë disa fotografi për të cilat pretendonte se ishin persona të përfshirë në vrasjen e politikanit serb në Kosovë Oliver Ivanovviç.

Por së fundmi është njoftuar se gazetari është zhdukur.

Njoftimin e ka bërë Ministria e Brendhsem e Serbisë, e cila ka njoftuar se në Rrugën e Beogradit në Bela Cërkvë ka gjetur një automjet të parkuar të markës ‘Polo’ në pronësi të babait të tij, në të cilin dera e shoferit ishte e hapur.

Ende nuk ka informacione më të detajuara në lidhje me misterin e zhdukjes së tij, ndërkohë policia ka nisur kërkimet. Fotot e publikuara nga gazetari serb, ku pretendon se bëhet fjalë për vrasësit e Ivanoviç:

ert_1517609732-5745724.png

we.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027618885040283
array(1) { ["section"]=> string(89) "publikoi-fotot-e-vrasesve-zhduket-gazetari-qe-po-hetonte-vrasjen-e-oliver-ivanovic-124359" }