Publikoi fotot provokuese, Roza Lati tregon sa është paguar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:11 12-09-2018 Publikoi fotot provokuese, Roza Lati tregon sa është paguar

Së fundmi Roza Lati ka tërhequr vëmendjen me postimet e saj në Instgram. Moderatorja është shfaqur topless teksa pozon me qenin e saj.

Ndërkohë, pasditen e djeshme ajo ishte e ftuar tek ‘Rudina’ dhe tregoi se sa paguhet për setet fotografike. Pak kohë më parë Roza publikoi në Instagram një zarf me 1 mijë euro. Ndërsa dje bëri me dije se ato para ishin pagesa që kishte marrë nga një firmë e njohur për postimet.

-640-0-5b98019112a1d.jpg

-640-0-5b98018fd4c0b.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0049920082092285
array(1) { ["section"]=> string(65) "publikoi-fotot-provokuese-roza-lati-tregon-sa-eshte-paguar-134006" }