Puna e parë e Xhelal Mziut si kryebashkiak, kurorëzon një çift

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:17 25-06-2015 Puna e parë e Xhelal Mziut si kryebashkiak, kurorëzon një çift Xhelal Mziu duke festuar ne nje ceremoni martese

Mandati i tretë i kryebashkiakut Xhelal Mziu ka nisur me një ceremoni martese.

Me të nisur punën Mziu ka celebruar martesën duke qenë pjesë e lumturisë së madhe të këtij çifti. Fotot ai i ka shpërndarë në rrjetet sociale duke gëzuar kështu edhe për faktin që nisja e punës së tij përkoi me këtë martesë.

S’na mbetet gjë tjetër veçse t’i urojmë jetë të lumtur çiftit dhe të shpresojmë se veç martesave Xhelal Mziu do bëjë shumë punë të tjera duke qenë në krye të bashkisë së Kamzës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073118209838867
array(1) { ["section"]=> string(67) "puna-e-pare-e-xhelal-mziut-si-kryebashkiak-kurorezon-nje-cift-14632" }