Punëdhënësi i ri i Adelës: Pengu im për projektin “Shtëpia e Adelës”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:25 29-10-2017 Punëdhënësi i ri i Adelës: Pengu im për projektin “Shtëpia e Adelës”

Adelajda Xhamani, 31 vjeçarja që u gjend në mëngjes e pajetë në banesën e saj në Tiranë, për dy javë do të fillonte një projekt të ri, në televizionin FaxNews.

Kasem Hysenbelliu, pronari i televizionit, mëngjesin e sotëm ka ndarë me miqtë në facebook fjalët e fundit, që nuk ia tha dot për së gjalli. Kasem Hysenbelliu, e kishte gazetare Adelën, prej pesë vjetësh në Gazeta Shqiptare dhe i ofroi gazetarës projektin me emrin e saj.

“Lamtumire mikja, shoqja dhe bashkepunetorja ime e perhereshme. Jam shume i tronditur nga ikja jote e papritur,mendja e fjalet me kane ngrire. Bukuroshe e fjaleembel nuk do te harroj kurre . Peng me ngeli qe ne 15 Nentor nuk hapem dot deren e emisionit tend "Shtepia e Adeles". Si besimtare e vertete qofsh e bekuara e parajses dhe te qofte dheu i lehte”, shkruan Hysenbelliu në facebook. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020730972290039
array(1) { ["section"]=> string(71) "punedhenesi-i-ri-i-adeles-pengu-im-per-projektin-shtepia-e-adeles-97619" }