Punimet e ARSSH në autostradën Tiiranë- Durrës, OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm për bizneset

Publikuar tek: aktualitet, më 15:51 12-01-2019 Punimet e ARSSH në autostradën Tiiranë- Durrës, OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm për bizneset Autostrada Tirane-Durres

Disa biznese private janë pa energji elektrike.

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, bën me dije se aktualisht është stakuar kabina PSH6, pjesë e fideritF7, për arsye të punimeve nga ARRSH në autostradën Tirane-Durès në zonën Qafë Kashar.

Punimet, njofton OSHEE mund të zgjasin 3 orë dhe pa energji janë biznese private përgjatë autostradès Tiranë-Vorë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025230169296265
array(1) { ["section"]=> string(99) "punimet-e-arssh-ne-autostraden-tiirane-durres-oshee-jep-njoftimin-e-rendesishem-per-bizneset-148507" }