Puseta “vrasëse” në “Myslym Shyr”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:55 11-12-2015 Puseta “vrasëse” në “Myslym Shyr”

Pusetat janë një shqetësim i vazhdueshëm nëpër qytete. Kemi parë puseta pa kapakë, të demtuara...por asnjëherë një pusetë “vrasëse”.

Ndonëse në rrjetet sociale po bëhet humor me këtë foto, problemi në fakt është shumë serioz. Në zonën e Myslym Shyrit sipër kësaj pusete është vendosur edhe një gur i stërmadh, ku mund të pengohet i madh e i vogël.

Fotografi Sonny K Elson poston foton dhe shkruan përmes humorit: “Është kthyer puseta vrasëse, mos më thoni që nuk iu lajmërova”, ndërsa sipër gurit ka vendosur një karton me shkrimin: “Ju lutem shkelni këtu që të bini brenda në pusetë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020596027374268
array(1) { ["section"]=> string(35) "puseta-vrasese-ne-myslym-shyr-27517" }