Pushime me Albin në Brezdovicë? Alba bën postimin e çuditshëm, por e fshin menjëherë (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:02 11-01-2019 Pushime me Albin në Brezdovicë? Alba bën postimin e çuditshëm, por e fshin menjëherë (FOTO)

Koreografi i njohur Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha prej kohësh po përfliten për një lidhje dashurie.

Mirëpo duket se asnjëri prej të dyve nuk ka ndërmend ta pranojë edhe pse faktet tregojnë të kundërtën.

Ditën e djeshme lajmi se ata ishin bashkë me pushime dimërore bëri mjaft bujë dhe sot Alba ka vendosur të reagojë përmes një postimi në Instagram.

“Vajzat beqare janë më të lumturat”, shkruante ajo në Instastory-n që shumë shpejt u fshi nga profili i saj.

 

albi1.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068418979644775
array(1) { ["section"]=> string(94) "pushime-me-albin-ne-brezdovice-alba-ben-postimin-e-cuditshem-por-e-fshin-menjehere-foto-148338" }