Pushime në Shqipëri/Pas Europianit, Abrashi dhe Shaqiri zgjedhin plazhet e rivierës shqiptare

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:09 04-07-2016 Pushime në Shqipëri/Pas Europianit, Abrashi dhe Shaqiri zgjedhin plazhet e rivierës shqiptare

Pas mbylljes së Kampionatit Europian për Shqipërinë dhe Zvicrën, Amir Abrashi dhe Xherdan Shaqiri kanë vendosur që pushimt t’i bëjnë në jug të vendit. Së bashku me lojtarët, kanë qenë edhe familjarë e miq të tyre.

Abrashi dhe Shaqiri kanë publikuar gjithashtu disa foto nga “Shpella e Piratëve” në Dhërmi, duke ndihmuar në promovimin e turizmit në Shqipëri. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023770809173584
array(1) { ["section"]=> string(98) "pushime-ne-shqiperi-pas-europianit-abrashi-dhe-shaqiri-zgjedhin-plazhet-e-rivieres-shqiptare-45439" }