Pushimet e politikanes shqiptare në vilën e saj në Razëm, e bija shëtit me dikë special

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:32 11-08-2016 Pushimet e politikanes shqiptare në vilën e saj në Razëm, e bija shëtit me dikë special

Ish-kryeparlamentarja aktualisht deputete në Kuvendin e Shqipërisë, Jozefina Topalli këto ditë të nxehta gushti po i kalon në Razëm.

Dhe ja ku shohim këtë foto të vajzës së saj, Megit, që shëtit me babain e saj, pra bashkëshortin e Jozefinës dhe qenin e pandarë ndërsa është veshur “casual”; me një palë pantallona, “t-shirt” e atlete.

Topalli dhe familja e saj po pushojnë në vilën e tyre në Razëm.

vila1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02882194519043
array(1) { ["section"]=> string(92) "pushimet-e-politikanes-shqiptare-ne-vilen-e-saj-ne-razem-e-bija-shetit-me-dike-special-49430" }