Pushimet e vona të gazetares, volejboll në plazh me të shoqin dhe vajzën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:05 12-09-2016 Pushimet e vona të gazetares, volejboll në plazh me të shoqin dhe vajzën

Gazetarja e showbiz, Aulona Musta i ka nisur vonë këto pushime.

Ndonëse shtator, aty ku është Aulona ka diell e det. Me bashkëshortin dhe vajzën, gazetarja ndan këto momente për të gjithë ndjekësit e saj nga ishujt grekë.

aul.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024357080459595
array(1) { ["section"]=> string(77) "pushimet-e-vona-te-gazetares-volejboll-ne-plazh-me-te-shoqin-dhe-vajzen-52661" }