Pushimet për Violën s’po mbarojnë, pozon me bikini (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:14 31-08-2016 Pushimet për Violën s’po mbarojnë, pozon me bikini (Foto)

Bukuroshja bjonde, Viloa Spiro edhe në ditën e fundit të muajit gusht ndodhet akoma me pushime.

Viola ka postuar një foto me bikini në Instagram, me bikini të bardhe dhe me syze. Moderatorja ka ruajtur linjat e saj dhe me ngjyrën e marrë nga dielli duket tepër provokuese.

viola_spiro.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025382041931152
array(1) { ["section"]=> string(60) "pushimet-per-violen-s-po-mbarojne-pozon-me-bikini-foto-51469" }