Pushimet romantike të Besit dhe Xhensilës në Angli dhe Itali (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:41 03-01-2017 Pushimet romantike të Besit dhe Xhensilës në Angli dhe Itali (FOTOT)

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë kaluar ditë fanstastike në Londër. Këtë e tregojnë edhe nëpërmjet fotove, ku çiftit duket se nuk u ka munguar intimiteti dhe romanca.

Londra ka qenë destinacioni i rradhës, por bashkë kanë qenë dhe në Itali ku me datë 30 kanë qenë të ftuarit special në një koncert gjigant të mbajtur në San Martino. Xhensila gjithashtu ka bërë disa blerje në Itali dhe pikërisht në Firenze.

Foto nga Londra: 

 xhensila.pngxhensila_dhe_besi.png

xhe.png

Pushimet e çiftit në Firence, Itali: 

xhe_itali.png

xhexheni.png

xhexhenixheni.png

xhexhexhe.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.087206840515137
array(1) { ["section"]=> string(72) "pushimet-romantike-te-besit-dhe-xhensiles-ne-angli-dhe-itali-fotot-64514" }