‘’Pushteti i grave’’, Ilva Tare me Tanja Fajon dhe dy gra të tjera realizojnë foton që nuk duhet humbur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:49 08-04-2016 ‘’Pushteti i grave’’,  Ilva Tare me Tanja Fajon dhe dy gra të tjera realizojnë foton që nuk duhet humbur

‘’Pushteti i grave’’,  Ilva Tare me Tanja Fajon dhe dy gra të tjera realizojnë foton që nuk duhet humbur.

Të vendosura të katërta përballë objektivit kanë dalë shumë të qeshura.

‘’Pushteti i grave, në Ambasadën sllovene me Tanja Fajon’’, shkruan gazetarja Tare. Në fakt zonjat shfaqen të suksesshme, por me sa kuptohet nga qëndrimi edhe të vetëdijshme për arritjet e tyre. Fajon, sllovene, ka një pasion të madh edhe për gazetarinë, pasi ka punuar si gazetare, që me sa duket është një fill lidhës mes saj dhe Tares.

Fajon, përfaqësuesja e Këshillit Evropian për Ballkanin për çështjet e integrimit, ishte së fundmi në Tiranë ku zhvilloi së bashku me kryeministrin Edi Rama një takim me të rinjtë në Kryeministri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022483110427856
array(1) { ["section"]=> string(104) "pushteti-i-grave-ilva-tare-me-tanja-fajon-dhe-dy-gra-te-tjera-realizojne-foton-qe-nuk-duhet-humbur-37137" }