Qan Bleona Qereti në spektakël

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:18 12-04-2016 Qan Bleona Qereti në spektakël

Të gjithë kemi momentet tona të dobësisë dhe një moment i tillë ka qenë edhe për këngëtaren Bleona Qereti mbrëmë gjatë spektaklit “Your Face Sound Familiary”.

Bleona është prekur jashtëzakonisht shumë nga interpretimi i Anxhela Peristerit që këndoi “Hurt” të Christina Aguilerës.

“Në këtu qajmë e qeshim dhe kjo është e bukura e këtij spektakli. “Hurt” është një nga këngët më të bukura dhe meqënëse i kam prindërit larg, i përshëndes me këtë”, tha Bleona mes lotësh.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029749155044556
array(1) { ["section"]=> string(36) "qan-bleona-qereti-ne-spektakel-37446" }