“Qani nga malli se nga halli”, Monika Kryemadhi flet për herë të parë për mungesën e gjatë

Publikuar tek: politike, më 11:34 13-03-2018 “Qani nga malli se nga halli”, Monika Kryemadhi flet për herë të parë për mungesën e gjatë Monika Kryemadhi, kryetare e LSI

Është lakuar pafund mungesa e reagimeve e daljeve publike nga ana e Monika Kryemadhit, kryetares së LSI.

Sot, Kryemadhi i ka dhënë përgjigje kësaj pyetjeje për gazetarët duke thënë se pavarësisht se ka munguar vetë ajo, nuk kanë munguar deputetët e funksionarët e LSI me reagimet e tyre ndërsa nuk kurseu as babutat “me çizmet”.

“Doja ta theksoja që ne jemi mësuar me domodele të vjetra të politkës jemi mësuar të shohim kryetarët por partia s’është e kryetarit është e të gjithëvve.

Po të shikoni LSI, nuk kam qenë unë por kanë qenë prezent, Klajda Gjosha,  Endrit Braimllari, Klajda Gjoshi, Petrit Vasili.

"Qani nga malli se sa nga halli. Them qani nga malli se nga halli, më mirë mall nga unë se hall nga socialistët se mund të kërcasi ndonjë cizme tjetër, se me këtë situatë që ka ardhur... “, tha Kryemadhi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deklarata e papritur: Fatmir Xhafaj do jetë kryeministër
Kryemadhi kujton çizmen dhe ironizon keq Ramën: Do më thonë nipat mbesat tu thaftë dora... (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.0057199001312256
array(1) { ["section"]=> string(94) "qani-nga-malli-se-nga-halli-monika-kryemadhi-flet-per-here-te-pare-per-mungesen-e-gjate-113102" }