“Qani nga malli se nga halli”, Monika Kryemadhi flet për herë të parë për mungesën e gjatë

Publikuar tek: politike, më 12:34 13-03-2018 “Qani nga malli se nga halli”, Monika Kryemadhi flet për herë të parë për mungesën e gjatë Monika Kryemadhi, kryetare e LSI

Është lakuar pafund mungesa e reagimeve e daljeve publike nga ana e Monika Kryemadhit, kryetares së LSI.

Sot, Kryemadhi i ka dhënë përgjigje kësaj pyetjeje për gazetarët duke thënë se pavarësisht se ka munguar vetë ajo, nuk kanë munguar deputetët e funksionarët e LSI me reagimet e tyre ndërsa nuk kurseu as babutat “me çizmet”.

“Doja ta theksoja që ne jemi mësuar me domodele të vjetra të politkës jemi mësuar të shohim kryetarët por partia s’është e kryetarit është e të gjithëvve.

Po të shikoni LSI, nuk kam qenë unë por kanë qenë prezent, Klajda Gjosha,  Endrit Braimllari, Klajda Gjoshi, Petrit Vasili.

"Qani nga malli se sa nga halli. Them qani nga malli se nga halli, më mirë mall nga unë se hall nga socialistët se mund të kërcasi ndonjë cizme tjetër, se me këtë situatë që ka ardhur... “, tha Kryemadhi.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deklarata e papritur: Fatmir Xhafaj do jetë kryeministër
Kryemadhi kujton çizmen dhe ironizon keq Ramën: Do më thonë nipat mbesat tu thaftë dora... (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.26285099983215
array(1) { ["section"]=> string(94) "qani-nga-malli-se-nga-halli-monika-kryemadhi-flet-per-here-te-pare-per-mungesen-e-gjate-113102" }