Qarkullonte me armë zjarri, në pranga 38 vjeçari (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:14 13-06-2018 Qarkullonte me armë zjarri, në pranga 38 vjeçari (EMRI) Foto ilustruese

Një  38 vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Vlorës, pasi në makinën e tij u gjet një armë zjarri.

 

Sipas informacioneve, i arrestuari është Elton Gërdhuqi, 38 vjeç, banues në qytetin e Sarandës.

Gërdhuqi u arrestua falë operacionit policor “Stroke”, pasi qarkullonte me mjetin e tij tip “Jaguar” dhe me një armë zjarri.

Sakaq policia ka nisur procedimin ndaj tij.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Check in”, të rinjtë bashkohen për një tjetër FONDACION BAMIRËSIE
I nxehti afrikan, Bashkia e Tiranës masa të rrepta shoferëve të autobuzave »
Article Logic
Execution time: 0.026618003845215
array(1) { ["section"]=> string(59) "qarkullonte-me-arme-zjarri-ne-pranga-38-vjecari-emri-124260" }