Qazim Sejdini hyn në zyrë dhe gjen letrën që e bën të vijë “vërdallë” nga emocionet (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:10 20-04-2017 Qazim Sejdini hyn në zyrë dhe gjen letrën që e bën të vijë “vërdallë” nga emocionet (FOTOT)

Qazim Sejdini, kryebashkiaku i Elbasanit, sot ka marrë një letër që e ka surprizuar së tepërmi.

Sapo ka hyrë në zyrë, në tryezën e punës kryebashkiaku ka gjetur një letër dhe një buqetë të madhe lulesh.

Letra është shkruar nga një nënë e cila në emër të prindërve të kopshtit NR 9 i shpreh mirënjohjen e thellë kryebashkiakut për investimin gjigand siç e cilëson ajo, ndërtimin e kopshtit për fëmijët.

“Të shpreh me anë të kësaj buqete simbolike mirënjohjen tonë të thellë dhe shumë të sinqertë dhe falenderime pafund për gjithçka keni bërë për ne si qytetarë dhe për oksigjenin e jetës, fëmijët tanë”, shkruhet në letër.

Sapo e ka lexuar, Sejdini është emocionuar së tepërmi dhe  si për të "fshehur" përlotjen përpara punonjësve të bashkisë, ka ardhur vërdallë për disa minuta nëpër zyrë.

q1.jpg

q2.jpg

q.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017920017242432
array(1) { ["section"]=> string(93) "qazim-sejdini-hyn-ne-zyre-dhe-gjen-letren-qe-e-ben-te-vije-verdalle-nga-emocionet-fotot-75807" }