“Që sot në Shqipëri gjithçka po shkon drejt një shteti borgjez”

Publikuar tek: politike, më 19:09 16-05-2018 “Që sot në Shqipëri gjithçka po shkon drejt një shteti borgjez” Spartak Ngjela

Në mes të gjithë këtyre furtunave politike, duket se avokati dhe ish-politikani Spartak Ngjela ka zgjedhur të qetësohet në jug të Shqipërisë, ndërkohë që një postim i tij për këtë gjendje të krijuar nuk mund të mungonte.

 Ngjela ka shkruar se gjithçka po shkon siç duhet, ndërsa ka shtuar se edhe Reforma në Drejtësi është në rregull.

Që sot, në Shqipëri gjithçka po shkon drejt një shteti borgjez... edhe Reforma është okay.
Ju përshëndes nga Borshi...”, ka shkruar Ngjela për të treguar kështu qëndrimin e tij për të gjitha zhvillimet e ditës së sotme.

ngjela.PNG

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Është qesharake”, Xhafaj flet për nenin 491: Unë e mbroj fort atë si një nen që është në përputhje me Kushtetutën
“Jemi goditur shumë familjarisht”, Xhafaj tregon vështirësitë që ka kaluar këto ditë: Im vëlla ndryshoi... »
Article Logic
Execution time: 0.0043380260467529
array(1) { ["section"]=> string(68) "qe-sot-ne-shqiperi-gjithcka-po-shkon-drejt-nje-shteti-borgjez-121012" }