Qeni i relaksuar në plazh përfundon në “Photoshop”-in më komik (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:06 15-08-2016 Qeni i relaksuar në plazh përfundon në “Photoshop”-in më komik (Foto)

Ka mjaftuar kjo foto e postuar në Reddit, që të marë mijëra pëlqime dhe të nisë beteja e Photoshopit.

Në të duket një qen kaçurrel e me syze dielli teksa qëndron mjaft i relaksuar buzë detit. Megjithse foto është shumë e bukur kështu siç është, nuk kanë munguar as disa modifikime qesharake:

Foto origjinale

Scrqennniiiiisdseenshot_1.jpg

Qeni11enshot_1.jpg

ScreQeni123nshot_1.jpg

Scrfg444tnshot_1.jpg

Ssdf34444hot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Albana: Nuk mundemi të rrimë secili në shezlongun e tij! Mision i pamundur (FOTO)
Kjo është mosha kur partneri ka më shumë gjasa t’ju tradhëtojë, dhe arsyet kryesore »
Article Logic
Execution time: 0.022261142730713
array(1) { ["section"]=> string(71) "qeni-i-relaksuar-ne-plazh-perfundon-ne-photoshop-in-me-komik-foto-49812" }