Qeni noton me një skuadër delfinësh, video me pamjet e mrekullueshme

Publikuar tek: bota, më 13:03 01-08-2015

Ky qen ka përmbushur ëndrrën e tij për të notuar në det së bashku me një numër delfinësh.

Louie ka qenë gjithmonë një lloj qeni lundrues ndaj ishte shumë emocionuese për të kur një skuadër delfinësh e trajnuar, notoi krah tij. Ai lufton pak për të qëndruar lart por hera herës shtyn poshtë, megjithatë shpërblehet kur disa prej delfinëve bëhen rreth, për ta përshëndetur.

Louie duket i gatshëm për të qëndruar në det por për fat të mirë nuk e ka humbur akoma ndjesinë tokësore dhe vjen përsëri në breg kur pronari e thërret.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019868850708008
array(1) { ["section"]=> string(73) "qeni-noton-me-nje-skuader-delfinesh-video-me-pamjet-e-mrekullueshme-17490" }