“Qenkeni budallaçka fare ju mi”, Çiljeta shpërthen ndaj 2 gazetareve dhe braktis emisionin (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:04 03-03-2017
09-908 by revistaime

Dy gazetaret e emisionit “Thumb” Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu duket se e kanë acaruar keq këngëtaren e njohur Çiljeta Xhilaga që ka lënë menjëherë studion e emisionit.

“Qenkeni budallaçka fare ju mi. Ik mi se ika fare, legenat e dreqit”, ka thënë Çiljeta, ka hequr mikrofonin dhe është larguar. Nuk dihet se çfarë i kanë thënë dy gazetaret Çilit por qartazi ajo është mërzitur.

Për më shumë ndiqni videon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021322011947632
array(1) { ["section"]=> string(99) "qenkeni-budallacka-fare-ju-mi-ciljeta-shperthen-ndaj-2-gazetareve-dhe-braktis-emisionin-video-70670" }