Qytetarët e duan në valle, Monika Kryemadhi nuk ua prish qejfin, u bashkohet edhe një deputete tjetër (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:14 22-10-2016

Deputetë dhe zyrtarë të LSI-së kanë qenë në Topojë të Fierit për të zhvilluar takime me qytetarët, por jo gjithçka është fokusuar te politika.

Pasi kanë përfunduar diskutimet, qytetarët e pranishëm në takim janë ngritur dhe ia kanë marrë valles. Ata kanë tërhequr edhe deputeten Monika Kryemadhi, e cila nuk ka ngurruar për ta përmbyllur takimin me një valle popullore shqiptare. Deputetja tjetër Kejdi Mehmetaj iu bashkua gjithashtu në kërcim. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027551889419556
array(1) { ["section"]=> string(111) "qytetaret-e-duan-ne-valle-monika-kryemadhi-nuk-ua-prish-qejfin-u-bashkohet-edhe-nje-deputete-tjeter-video-57065" }