Qytetarët e provokojnë me Berishën, Rama u jep këtë përgjigje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:43 17-09-2016 Qytetarët e provokojnë me Berishën, Rama u jep këtë përgjigje

Qytetarë të shumtë kanë komentuar në fotot që kryeministri Edi Rama ka publikuar gjatë qëndrimit në Malësinë e Madhe, por dy prej tyre kanë tërhequr vëmendjen e Ramës, i cili u ka kthyer përgjigje.

“Paske shku deri aty ku ka rregullu rrugën Berisha. Po më vjen keq që s’keni vazhdu rrugën, kishte kenë një eksperiencë e paharrueshme”, komenton një qytetare, ndërsa Rama i është përgjigjur: “Eh në fakt jo, rruga është duke u ndërtuar tani deri në fund”.

Në një koment tjetër Rama shpreh besimin se rruga e nisur do të përfundojë shumë shpejt.

Lexo edhe:

Edi Rama në shoqërinë e kryebashkiakut demokrat, qytetarët e rrethojnë

“Djath, reçel dhe petulla”, kjo është menuja e mëngjesit për kryeministrin Edi Rama

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033596992492676
array(1) { ["section"]=> string(66) "qytetaret-e-provokojne-me-berishen-rama-u-jep-kete-pergjigje-53216" }