Qytetarët e Shkodrës kërkojnë dëmshpërblimet, Rama mbyllet në takim me Ademin

Publikuar tek: politike, më 10:53 07-03-2016 Qytetarët e Shkodrës kërkojnë dëmshpërblimet, Rama mbyllet në takim me Ademin

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Shkodër ku është pritur nga qytetarët protestues të zonave të përmbytura si dhe atyre të cilët janë prekur nga ndërtimi stadiumit “Loro Boriçi”.

Kryeministri ndodhet në Shkodër për takimin me socialistët e Shkodrës por paraprakisht ka takuar edhe kryebashkiaken e këtij qyteti, demokraten Voltana Ademi.

Takimi mes tyre është zhvilluar me dyer të mbyllura ndërsa protestuesit ende nuk e kanë marrë një përgjigje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ambasadori Amerikan Dunald Lu takon Ilir Metën te Kryesia e Kuvendit
Letra e pazakontë e Nikollës, i shkruan mësuesve: Ndjesë për emocionet, nëse diku nuk ia kam dalë të jem zëri yt... »
Article Logic
Execution time: 0.024001121520996
array(1) { ["section"]=> string(82) "qytetaret-e-shkodres-kerkojne-demshperblimet-rama-mbyllet-ne-takim-me-ademin-34437" }