Qytetarët “inagurojnë” shatërvanin e ri të Durrësit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:40 22-05-2015 Qytetarët “inagurojnë” shatërvanin e ri të Durrësit

Vetëm një ditë pas inagurimit të shatërvanit të ri në qendër të qytetit të Durrësit nga kryeministri Rama dhe kreu i Bashkisë Durrës, Vangjush Dako, shatërvanin e kanë “inaguruar” edhe qytetarët.

Në një nga qytetet ku problem i ujit në banesa viojn edhe në këto ditë të nxehta vere, duket se qytetarët e kanë gjetur mjaft të dobishëm shatërvanin e ri. Fotografia është postuar nga Erla Mëhilli me komentin: “Ja dhe shatërvani i ri i Gjushit. Hamam publik që së shpejti në verë do jetë dhe sauna publike”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Presidencës i prishet aparati i muzikës, himnin e këndon i ftuari, tenori Kastriot Tusha
Plas ahengu, Ilir Meta i'a merr valles (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0040018558502197
array(1) { ["section"]=> string(55) "qytetaret-inagurojne-shatervanin-e-ri-te-durresit-11757" }