Qytetarët në pritje të fitores së Mziut (Foto)

Publikuar tek: politike, më 11:19 23-06-2015 Qytetarët në pritje të fitores së Mziut (Foto)

Qytetarët e Kamzës e kanë bërë zgjedhjen e tyre se kush do ti udhëheqë edhe për katër vitet e ardhshme . Në bazë të votave të numëruara deri më tani ata kanë rikonfirmuar në krye të bashkisë për të tretën herë kryebashkiakun Xhelal Mziu. Ai kryeson përballë kandidatit të ASHE, Safet Gjici. Ndërkohë që po numërohen ende vota, njerërzit janë grumbulluar parnë KZAZ , në pritje të rezultatit në favor të Mziut. Të veshur në ngjyrën blu, pavarësisht diellit ato po presin për të festuar fitoren e të zgjedhurit të tyre.

Xhelal Mziu

Xhelal Mziu1

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Florjana Koka feston e emocionuar fitoren në Sarandë, fotot me familjen dhe deputetin Kokëdhima
Veliaj shpall fitoren, festë para selisë së Partisë Socialiste. Veliaj: S’jemi pushtuesit e rinj »
Article Logic
Execution time: 0.02986216545105
array(1) { ["section"]=> string(50) "qytetaret-ne-pritje-te-fitores-se-mziut-foto-14412" }