Qytetari e akuzon se kopjon Berishën, Rama i përgjigjet ndryshe nga herët e tjera

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:50 13-12-2017 Qytetari e akuzon se kopjon Berishën, Rama i përgjigjet ndryshe nga herët e tjera

Kryeministri Rama pavarësisht angazhimeve të shumta që ka, nuk harron komunikimin e me qyetatrën në rrjetet sociale.

Këtë herë Rama, ndryshe nga herët e tjera ka zgjedhur te jetë më i përmbajtur duke iu përgjiur qytetarëve pa ironi, siç zgjedh të bëjë zakonisht.

Një qytetari që i shkuar se ai është duke kopjuar Sali Berishën në lëvizjet që është duke bërë në reformën në drejtësi, Rama i përgjigjet se nuk është koha për reklama, port ë fokusohemi te reforma në drejtësi.

Më poshtë komentet dhe replikat e Ramës me qytetarët: 

Screenshot_10.jpg

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020870923995972
array(1) { ["section"]=> string(87) "qytetari-e-akuzon-se-kopjon-berishen-rama-i-pergjigjet-ndryshe-nga-heret-e-tjera-102942" }