Qytetari e ironizon për grabitjen e parave, Rama: Po bën humor “kaps”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:04 10-02-2017 Qytetari e ironizon për grabitjen e parave, Rama: Po bën humor “kaps” foto ilustruese

Pas grabitjes së miliona eurove sot në rrugën e Rinasit, ka reaguar kryeministri Rama ndaj komenteve ironike të qytetarëve.

Njëri prej tyre i shkruan kryeministrit duke i sugjeruar të bëjë ndonjë kanal nga Tirana në Rinas që të shkojnë me skaf paratë se më autoblinda nuk i dilet. Mirëpo Rama ka reaguar me ironi ndaj qytetarit duke i thënë se po bën humor “kaps”.

Qytetari: “Z.Kryeministër bëj ndonjë kanal nga Tirana në Rinas mor burrë që të shkojnë lekët me skaf dhe me autoblinda se nuk i dilet kështu”.

 Rama: “Ky quhej humor “kaps” në kohën e rinisë tonë”.

Gjatë ditës së sotme u grabitën rreth 2 milionë euro gjatë transportit të parave të Bankës Kombëtare Tregtare.  

yghm.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.33393287658691
array(1) { ["section"]=> string(71) "qytetari-e-ironizon-per-grabitjen-e-parave-rama-po-ben-humor-kaps-68272" }