Qytetari i padurueshëm i bie me shkelm derës së ashensorit, ja cfarë i ndodh (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 14:50 05-02-2016

Ngjarja ka ndodhur në një qendër tregtare në qytetin Hangzhou në Kinë, ku një qytetar nuk ka duruar të presë ashensorin dhe i ka rënë derës me shkelm. Dera ka lëvizur nga vendi pas shkelmimit dhe kur i riu kthehet përsëri te ashensori, bie brenda.

Ai është plagosur pas rënies, ndërsa zjarrfikësit të cilët arritën në vendngjarje kanë nxjerë të lënduar rëndë. Qytetari kinez është transportuar pak më vonë në spital, por raportohet se nuk ka rrezik për jetën e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030878782272339
array(1) { ["section"]=> string(87) "qytetari-i-padurueshem-i-bie-me-shkelm-deres-se-ashensorit-ja-cfare-i-ndodh-video-31819" }