Qytetari nuk përmbahet dhe ofendon ministrin Peleshi, Rama i përgjigjet duke i kujtuar rojen dhe rastin e Flamur Nokës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:20 17-11-2017 Qytetari nuk përmbahet dhe ofendon ministrin Peleshi, Rama i përgjigjet duke i kujtuar rojen dhe rastin e Flamur Nokës

Si zakonisht kryeministri Rama gjen gjithmonë kohën për t’ju përgjigjur të gjithë komentuesve në profiling e tij në facebook.

Këtë herë Rama ka reaguar në një postim ku ka folur ministri i Bujqësisë Niko Peleshi dhe akuzat nga komentuasit kanë vërshuar lum.

Por edhe këtë herë Rama nuk ka ngruar që t’i përgjigjet qytetarëve, “një për një”. Ka qenë një qytetar i cili ka akuzuar ministrin e Bujqësisë Niko Peleshi me një fjalor etik.

Ror kreu i qeverisë Rama i ka kujtuar atij se ka një roje në profilin e facebookut dhe si shembull i ka kujtuar deputetin e PD-së, Flamur Noka i cili u përjashtua nga parlamneti me të njëtin motivacion, pasi kishte thyer kodin etik.

Më poshtë komenti dhe replika: 

Screenshot_13.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016819000244141
array(1) { ["section"]=> string(123) "qytetari-nuk-permbahet-dhe-ofendon-ministrin-peleshi-rama-i-pergjigjet-duke-i-kujtuar-rojen-dhe-rastin-e-flamur-nokes-99954" }