Qytetari “presion” Shupulit: Nëse nuk mban premtimet ne që të votuam kundër do të largojmë me protesta

Publikuar tek: politike, më 09:55 23-06-2015 Qytetari “presion” Shupulit: Nëse nuk mban premtimet ne që të votuam kundër do të largojmë me protesta Niko Shupuli,kryebashkiaku i Përmetit

Menjëherë pas konfirmit të fitores së bashkisë së Përmetit, qytetarët kanë filluar t’i kërkojnë kryebashkiakut Niko Shupuli të mbajë premtimet, përndryshe do të vijojnë protestat. “Në qoftëse ju zoti kryetar flini gjumë dhe bëheni levë e korrupsionit shumë shpejt ne, opozita e 3138 votave do të fillojmë protesta dhe referendum që ju të largoheni në mënyrë demokratike. Mos ma merrini për presion, është vetëm një detyrë qytetare që kushdo e ndjen se ja ka borxh vendlindjes”, shkruan ndër të tjera qytetari. Shupuli mundi në garën për zgjedhjet vendore, kandidatin e (ASHE), Gilbero Jaçe.

Postimi i plotë i qytetarit:

SHUPULI

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rekordi i zgjedhjeve në Maliq, zgjidhet për të pestën herë Topçiu
Luan Rama: Në Pogradec u bë pazar me votën, kemi votuar 100% kandidatët e ASHE »
Article Logic
Execution time: 0.025039196014404
array(1) { ["section"]=> string(105) "qytetari-presion-shupulit-nese-nuk-mban-premtimet-ne-qe-te-votuam-kunder-do-te-largojme-me-protesta-14406" }