“Qytetarja i kërkon ilaçin që i shpëton jetën, kryeministri i kthen përgjigje idiote dhe të pashpirt”

Publikuar tek: politike, më 20:09 13-01-2018 “Qytetarja i kërkon ilaçin që i shpëton jetën, kryeministri i kthen përgjigje idiote dhe të pashpirt”

Rasti i një qytetare nga Rrësheni që i ankohej kryeministrit Rama për mungesën e një ilaçi është marrë si shembull nga Petrit Vasili, për të treguar se ai nuk do të bëjë asgjë për shëndetësinë.

Në një postim në rrjetet sociale, Petrit Vasili thotë se Rama u tregua i pashpirt dhe idiot në përgjigjen që i ktheu qytetares e cila e ka nevojë jetike atë medikament.

“Ai kryeministri është faji vetë dhe i vetëm, që shkatërroi shëndetësinë”,- shkruan Petrit Vasili ndër të tjera.

Më poshtë postimi i plotë:

Screenshot_19_copy.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Denoncohet SKANDALI, kryebashkiaku nuk jep leje ndërtimi për qytetarët, zbulohet arsyeja
Grida Duma kritikon Bashën: Nuk vlerësohem nga ai, duhen rregulla loje të qarta »
Article Logic
Execution time: 0.020899057388306
array(1) { ["section"]=> string(105) "qytetarja-i-kerkon-ilacin-qe-i-shpeton-jeten-kryeministri-i-kthen-pergjigje-idiote-dhe-te-pashpirt-106462" }