Ra nga 200 metra në lumë, si shpëtoi mrekullisht shoferi i furgonit (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:42 24-05-2019 Ra nga 200 metra në lumë, si shpëtoi mrekullisht shoferi i furgonit (VIDEO)

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në Murraç të Librazhdit, ku një furgon mallrash ka rënë nga një lartësi  e madhe.

Furgoni i llojit sprinter me targa AA 195 JX ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga një lartësi prej 200 metrash në lumin Shkumbin.

Mësohet se drejtuesi i mjetit Klajdi Agim Murataj nga Elbasani ka mbetur i plagosur.

Edhe pse forcat e policisë e kanë  pasur të pamundur të ndërhyjnë për shkak të terrenit të vështirë dhe është kërkuar ndihma e zjarrëfikëses së Librazhdit, shoferi ka shpëtuar mrekullisht.

60999754_614637639011277_1473415718035783680_n.jpg60631157_857631301263208_5855896447320326144_n.jpg

60972334_950804085262724_8677172279794204672_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14916515350342
array(1) { ["section"]=> string(79) "ra-nga-200-metra-ne-lume-si-shpetoi-mrekullisht-shoferi-i-furgonit-video-165580" }