Radhë kilometrike me makina në Lungomare, Vlorë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:10 09-07-2016 Radhë kilometrike me makina në Lungomare, Vlorë

Vlora ka qenë dhe mbetet një ndër atraksionet më të pëlqyera për turistët. Me ardhjen e tyre rritet dhe trafiku në rrugët kryesore. Lungomare, është një ndër zonat ku radhët e makinave janë kilometrike. 

lungomare.gif

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024553060531616
array(1) { ["section"]=> string(52) "radhe-kilometrike-me-makina-ne-lungomare-vlore-46027" }